Obilježavanje Dana antifašističke borbe
Uoči današnjeg obilježavanja Dana antifašističke borbe, jučer su predsjednik Udruge antifašističkih boraca Poreštine Arduino Matošević, potpredsjednik Općinskog vijeća Serđo Popović i načelnica Općine Vrsar-Orsera Tina Slamar položili vijenac i zapalili svijeću na spomen-obilježjima u Gradini i Vrsaru, odajući počast svima koji su svojim doprinosom i žrtvom utkali temelje slobode, mira i demokratskih vrijednosti.
Dostojanstvenim činom sjećanja iskazana je zahvalnost i poštovanje prema antifašističkoj baštini te očuvanju povijesne istine i vrijednosti na kojima počiva suvremeno društvo.
Svim mještankama i mještanima upućuju se čestitke povodom Dana antifašističke borbe.

×
❮
❯